Masz pytania? Skorzystaj z naszej infolinii: +48 87 424 11 77

O firmie

Bialmed Sp. z o.o. to firma z ponad 20 - letnim doświadczeniem w zaopatrywaniu lecznictwa. Zaopatrujemy placówki służby zdrowia - szpitale, kliniki, gabinety, sklepy i hurtownie medyczne w sprzęt, materiały medyczne oraz produkty lecznicze.

O wysokiej, uznanej na rynku pozycji rynkowej świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych, niezależnych rankingach.

Oferujemy wyroby wytwórców krajowych oraz światowych koncernów medycznych.

W bieżącym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia działalności.

Od roku 2004 posiadamy zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej.

Swoim zasięgiem działania obejmujemy teren całego kraju kompleksowo zaopatrując kilkaset szpitali stale umacniając pozycję na rynku w warunkach rosnącej konkurencji

 

Misja

Chcąc utrzymać wysoką pozycję na rynku dystrybucji materiałów i sprzętu medycznego i zdobyć pozycję lidera Bialmed dąży do poszerzania i uatrakcyjniania swojej oferty oraz stałego podwyższania poziomu realizowanego serwisu. Osiągnięcie tego zamierzenia odbywa się poprzez zrównoważony rozwój, doskonalenie działań operacyjnych w zaspakajaniu potrzeb klientów, dostarczenie wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach, budowę trwałych, długookresowych relacji i dbałość o pracowników.

Posiadamy szeroką gamę sprzętu medycznego ze wszystkich działów medycyny w liczbie ponad 7 500 pozycji asortymentowych. Dostępny jest również duży wybór leków szczególnie onkologicznych i antybiotyków.

Nasze wartości to:

  • solidność
  • satysfakcja klienta
  • wiarygodność
  • stałe doskonalenie

W ciągłej sprzedaży posiadamy pełną ofertę:

  • płynów infuzyjnych
  • środków do żywienia dojelitowego i pozajelitowego
  • środków dezynfekcyjnych

a także szeroką gamę sprzętu medycznego ze wszystkich działów medycyny (ponad 7500 pozycji asortymentowych), leki - głównie onkologiczne i antybiotyki.

Get professional utensils

wszystko
dla medycyny

+48 87 424 11 77